Dlaczego potrzebne są zestawy upominkowe z krawatami? 0
Dlaczego potrzebne są zestawy upominkowe z krawatami?

W żartach z ironicznym akcentem krawat jest często wymieniany jako tradycyjny kobiecy prezent dla mężczyzny na każdą okazję. Niewątpliwie mówimy o darze wybranym bez smaku i dawanym bez duszy. Jednocześnie luksusowy komplet z krawatem, wykonany we wspólnej kolorystyce i nienagannie pasujący do wszystkich trendów mody, jest w stanie podbić serce każdego mężczyzny.

czytaj całość »
Jak dobrać box prezentowy do odpowiedniej osoby? 6
Jak dobrać box prezentowy do odpowiedniej osoby?

Jak dobrać box prezentowy do odpowiedniej osoby?

 

Chcąc dobrać idealny gift box dla danej osoby, stajemy przed bardzo trudnym zadaniem. Zastanawiamy się, jaka rzecz sprawiłaby danej osobie najwięcej radości i przyjemności, co by jej się najbardziej przydało, co dana osoba lubi, czym się interesuje i przede wszystkim – czy konkretny prezent jej się spodoba. Pewnym ograniczeniem może być oczywiście budżet, ponieważ kiedy jest on zbyt niski, możemy mieć znacznie większy problem z wyborem, co jest oczywiste. Nie jest tak jednak zawsze, gdyż przy wyższym budżecie mamy znacznie większy wybór, co również jest swego rodzaju problemem. Chcąc dobrać idealny prezent dla danej osoby, którą chcemy nim obdarować, powinniśmy zwracać uwagę na pewne kategorie, które ułatwią nam wybór odpowiedniego prezentu.

czytaj całość »
Czym są boxy prezentowe? 0
Czym są boxy prezentowe?

Czym są boxy prezentowe?

 

Jeśli od jakiegoś czasu chcesz sprawić bliskiej Ci osobie miłą niespodziankę albo ktoś wkrótce będzie miał urodziny, to pudełka prezentowe mogą okazać się doskonałym pomysłem. Nie tylko będą wypełnione praktycznymi i miłymi dla oka gadżetami, ale także dają nam możliwość pełnego spersonalizowania. Bez względu na to, jaka osoba ma je dostać, możemy bez kłopotów sprawić, żeby była zadowolona.

 

czytaj całość »
Co powinno znaleźć się w gift boxie? 0
Co powinno znaleźć się w gift boxie?

Co powinno znaleźć się w gift boxie?

 

Boxy prezentowe z pozoru wydają się łatwym do przygotowania podarunkiem, ale kiedy już się za nie zabieramy, to okazuje się, że nie mamy pomysłu ani na to, co ma się w nim znaleźć, ani w jaki sposób wszystko ma ostatecznie wyglądać. Na szczęście wszystko staje się proste, kiedy mamy plan. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek co do tego, co warto włożyć do takiego boxa i w jaki sposób wszystko zapakować.

czytaj całość »
Komu możemy sprezentować gift boxa? 0
Komu możemy sprezentować gift boxa?

Komu możemy sprezentować gift boxa?

 

Prezenty w pudełkach podawane w pięknych kompozycjach to prawdziwy hit. Może je wykonać każda osoba, która tylko ma pomysł i czas na jego dekorowanie, ale możemy je również kupić w dowolnej, interesującej nas tematyce. To sprawia poniekąd, że każda osoba może dostać od nas taki prezent, ale nie każdy sprawdzi się u każdego. Pudełka, tak jak każdy inny prezent, trzeba dawać z wyczuciem i zgodnie z etykietą.

czytaj całość »
Czy gotowe gift boxy to dobry pomysł? 0
Czy gotowe gift boxy to dobry pomysł?

Czy gotowe gift boxy to dobry pomysł?

 

Każda osoba, której zależy na obdarowanie kogoś bliskiego w nietypowy, ale jednocześnie przyjemny sposób, powinna sięgnąć pod giftboxy, czyli pudełka prezentowe. Możemy skomponować je sami, ale nie zawsze mamy na to czas, a co ważniejsze, pomysł. Wtedy na ratunek przychodzą nam gotowe propozycje, które możemy zakupić w większych galeriach handlowych albo w specjalizujących się w nich sklepach internetowych.

czytaj całość »
Boxy prezentowe - pomysł na uniwersalny prezent 0
Boxy prezentowe - pomysł na uniwersalny prezent

Boxy prezentowe - pomysł na uniwersalny prezent

Największą przyjemność sprawiają z pewnością prezenty spersonalizowane, uwzględniające zainteresowania i upodobania osoby, którą mamy obdarować. Niestety, wybranie takiego prezentu może okazać się trudne, zwłaszcza jeśli mamy do wykorzystania określony budżet. Nie zawsze mamy również wystarczająco dużo czasu, aby skompletować taki prezent, ponieważ zwykle wymaga to odwiedzenia kilku różnych sklepów. W takiej sytuacji warto zdecydować się na box prezentowy.

 

 

czytaj całość »
Stylowy zegarek na rękę dla kobiet WOMAGE 0
Stylowy zegarek na rękę dla kobiet WOMAGE

Modny zegarek na rękę dla kobiet WOMAGE. Duży wybór aktualnych kolorów, skórzany pasek i przyzwoita jakość produktu. Duży wybór aktualnych kolorów, skórzany pasek i przyzwoita jakość produktu.

 

czytaj całość »
Proste życzenia urodzinowe dla znajomych 0
Proste życzenia urodzinowe dla znajomych

 

Proste życzenia urodzinowe dla znajomych

Uważnych oczu, które dostrzegą sprawy życia codziennego, takich uszu, które wyłowią wszelkie przemilczenia, takich rąk, które będą zawsze chętne do pomocy, mądrych słów wypowiedzianych we właściwym momencie, kochającego serca, któremu pozwolisz poprowadzić się przez życie, aby tam, gdzie Ty, była miłość.

 
czytaj całość »
JAK DOSZŁO DO ŚWIĘTA 0
JAK DOSZŁO DO ŚWIĘTA

Dzień Wszystkich Świętych obchodzony jest rok po roku w ten sam sposób — w nocy z 31 października na 1 listopada. Ponadto to właśnie w tym dniu mieszkańcy naszego kraju przestawiają swoje zegary na czas zimowy – będzie to aż 25 godzin dziennie.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl